Aktualitātes

  

Apsveicam Oskaru Ķibermani (MSĢ 2012.gada absolventu) ar 2020.gada Eiropas čempiona titulu izcīnīšana bobsleja divniekos!
 
Datums: 17.02.2020  
  
 

   


 

Apsveicam Oskaru Melbārdi (MSĢ 2008.gada absolventu) un viņa komandu ar pelnītās 2014.gada Soču Olimpisko spēļu zelta medaļas saņemšanu bobsleja četriniekos un bronzas medaļu – divniekos! 
 
Datums: 17.02.2020  
  
 

   


 

MAXIMA Jaunatnes kausa izcīņa vieglatlētikā U-16 grupai
 
Datums: 14.02.2020  
  
   

13.februārī Rīgas Sporta manēžā norisinājās MAXIMA Jaunatnes kausa izcīņa vieglatlētikā U-16 grupai.  Visi MSĢ vieglatlēti šajās sacensībās izcīnīja godalgotas vietas.

Lodes grūšanā zēniem uzvarēja KĀRLIS PIZIKS , kurš laboja savu personīgo rekordu un pārspēja otrās vietas ieguvēju vairāk kā par 3 metriem. Viņa rezultāts – 15,54m.

Meitenēm lodes grūšanā uzvarēja  EVELĪNA LAZDIŅA ar jaunu personīgo rekordu – 11,63m.

1000m skrējienā 2.vietu izcīnīja MADARA  KĻAVNIECE – 3:19,58 min.

Labos ziemas sezonas rezultātus jaunākajiem MSĢ atlētiem palīdz sasniegt treneri Valentīna un Andris Smoči, Guntars Gailītis un Gints Bitītis.

 

   


  

Baltijas valstu čempionāts riteņbraukšanā trekā
Datums: 12.02.2020
 
Cido Arēnā, Paņevežos, Lietuvā 8.un 9.februārī notika Baltijas valstu čempionāts riteņbraukšanā trekā.
Sacensībās pēc divu treniņu sesiju veikšanas šāgada janvārī piedalījās arī 13 MSĢ riteņbraukšanas nodaļas sportisti.
Pirmajā dienā labākie mūsu rezultāti jauniešu konkurencē tika sasniegti SKREČĀ (40 - 250m apļu kopējais brauciens 24 finālistiem ar kopējo startu un finišu), kur 
  
Kārlis Klismets izcīnīja 3.vietu un bronzas medaļu, 
Robertam Andersonam – 5.vieta.
 
Jauniešiem SKREČĀ (20 apļu kopējais brauciens 22 finālistiem)
 
Rihardam Reinfeldam – 3.vieta un bronzas medaļa, 
Sprintā R.Reinfelds un Gusts Lapiņš izcīnīja vietu B finālā, kur kopvērtējumā izcīnīja 4. un 6. Vietu.
Otrajā dienā – OMNIUM sacīkstēs (4 veidu grupu braucieni ar dažādu punktu izcīņas kārtību – 22 finālisti) 
 
4.vieta Rihardam Reinfeldam, 10.vieta Gustam Lapiņam, 12.vieta Dāvim Gludavam
Vienlaikus notika arī Latvijas čempionāta sacensības OMNIUM klasē, kurās neskatoties uz kritieniem atsevišķās disciplīnās, mūsu junioriem šādas vietas: 
 
4.vieta Kārlim Klismetam (10.v. kopvērtējumā),
5.vieta Robertam Andersonam (12.v.kopvērtējumā),
8.vieta Robertam Čukuram (16.v.kopvērtējumā)

Taktiku un sacensību gaisotni nodrošināja nodaļas treneri Jānis Veide un Mārtiņš Trautmanis.
 
Nākamais sagatavošanas posms riteņbraukšanas nodaļā  ir regulāri treniņi Latvijā, kā arī ārvalstu nometnes Spānijā un Itālijā – lai izturība un spēks sezonu uzsākot!
 

  


Nedēļas nogalē 5 spēles dažāda līmeņa Latvijas un Baltijas čempionātos aizvadīja abas MSĢ zēnu (OC Limbaži/MSĢ, MSĢ/LAT U17)  un MSĢ meiteņu volejbola komandas
 
Datums: 10.02.2020

Lūk šo spēļu rezultāti:

08.02.2020.

Jelgavas NSC, Jelgava   

Jelgavas novads

 2

 VS

 3

MSĢ/LAT U17

25/20 25/21 12/25 23/25 13/15

   

09.02.20.20. 

Sējas SH, Sēja  

MSĢ/LAT U17

 1

 VS

 3

Aizpute

25/20 22/25 19/25 21/25 

 

08.02.2020.

Zemgale Olympic Center, Jelgava  

VK BIOLARS/Jelgava

 3

 VS

 2

OC Limbaži/MSĢ

22/25 27/25 25/20 14/25 15/12 

 

09.02.2020.

Gulbenes SC, Gulbene 

VK Gulbene

 3

 VS

 2

Murjāņu Sporta ģimnāzija

 

24/26 17/25 25/20 25/21 15/7

  

09.02.2020.

Gulbenes SC, Gulbene   

Murjāņu Sporta ģimnāzija

 0

 VS

 3

Rīgas Volejbola skola

 

19/25 15/25 16/25

 
 
 

  


Latvijas U-20 un U-18 čempionāts vieglatlētikā
 
Datums: 10.02.2020  

Nedēļas nogalē Kuldīgā risinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā junioriem un jauniešiem. Murjāņu sporta ģimnāzijas vieglatlēti startēja teicami, kopā izcīnot 18 medaļas! Sacensību augstvērtīgāko rezultātu sasniedza Laura Dūma 60 m/b skrējienā. Tiesības piedalīties Latvijas izlases komandas sastāvā Starptautiskās U-20 valstsvienību sacensībās š.g. martā Minskā ir izcīnījuši Laura Dūma, Raivo Liniņš un Artūrs Demidočkins.
 
REZULTĀTI: 
 
APSVEICAM!
 
Vairāk foto – lvs mājas lapā - athletics.lv
 
 

  


5. februārī skolā notika latviešu valodas un literatūras  skolotājas Māras Ozolas grāmatas ,,Es vairs nebēgu pa sapņiem '' atvēršanas svētki
 
Datums: 05.02.2020  

"Laiks ir tāda dīvaina lieta. Mēs to neredzam, bieži arī nedzirdam, bet tas vienmēr atstāj pēdas", tā savā grāmatā raksta autore. 
 
Lai grāmatai daudz lasītāju un Mārai Ozolai turpmāk vēl  rakstīt un rakstīt!
 

  


5. februārī skolā notika latviešu valodas un literatūras  skolotājas Māras Ozolas grāmatas ,,Es vairs nebēgu pa sapņiem '' atvēršanas svētki. 
 
Datums: 04.02.2020  

30. janvārī Latvijas vieglatlētikas savienība rīkoja LVS 2019.gada labāko atlētu sumināšanas pasākumu. Lepojamies, ka šķēpa mešanas nodaļas trenera Andreja Vaivada audzēkne Ieva Annija Stepiņa tika atzīta par 2019.gada Latvijas U18 labāko vieglatlēti!
 
Sveicam!
 
 
 
 

  


2020.gada Rīgas pilsētas čempionāts vieglatlētikā telpās
 
Datums: 03.02.2020  
  
 
 
Rīgas pilsētas atklātajā čempionātā pieaugušajiem telpās, kas notika š.g. 31.01 - 1.02. ar labiem panākumiem startēja Murjāņu sporta ģimnāzijas vieglatlēti:

60m Patrīcija Ozoliņa           II vieta     7,79        PB

400m  Jānis Etjantens      I vieta     52,23     PB

400m Aleksis Belovs           III vieta  52,43      PB

400m Markuss Ozols           4.vieta  53,01      PB

1500m Aksels Blanks           III vieta  4:12,21   PB

1500m Adriana Kreitenberga    4.vieta  5:03,64

60 m/b  Laura Dūma               I vieta     8,75       PB

60 m/b Patrīcija Ozoliņa           III vieta  8,79       PB

A/L Elīza Lemberga           6.vieta  1,65

K/L Valters Kreišs           5.vieta  3,85

Lode Paula Retiķe   8.vieta  10,61

Lode Elza Stīpniece          11.vieta  10,07

Lode  treneris Edgars Berķis  I vieta  15,53

Lode Artūrs Demidočkins      II vieta  14,87      PB

Lode Dins Demidočkins  6.vieta  13,57

Lode Jēkabs Tomsons          7.vieta  13,20      PB 

 
APSVEICAM
vieglatlētus ar 9 personīgajiem rekordiem! 
 

   


Gints Bērziņš kļūst par III Jaunatnes Ziemas Olimpisko spēļu čempionu, Viktorijai Ziediņai un Selīnai Elizabetei Zvilnai bronza
 
Datums: 18.01.2020  
  
 
Sestdien Sanktmoricā, Šveicē notiekošajās trešajās Jaunatnes Ziemas Olimpiskajās spēlēs zelta godalgu puišu konkurencē izcīnīja Gints Bērziņš, kamēr meiteņu divvietīgo ekipāžu sacensībās bronzas godalgas Viktorijai Ziediņai un Selīnai Elizabetei Zvilnai
 
 
G. Bērziņš abos braucienos uzrādīja pārliecinoši labākos laikus, kā arī bija vienīgais sportists, kuram abos braucienos izdevās attīstīt 124 kilometru stundā lielu ātrumu.
Otrajā vietā, līderim zaudējot 0,184 sekundes, bija Krievijas sportists Pāvels Repilovs, bet bronza tika vācietim Timonam Grankagnolo, kurš Bērziņam zaudēja 0,791 sekundi.
Kaspars Rinks, kurš piektdien divvietīgo ekipāžu sacensībās kopā ar Ardi Liepiņu izcīnīja sudraba medaļas, pirmajā braucienā bija septītais, bet otrajā pakāpās vietu augstāk, divu braucienu summā izcīnot sesto pozīciju.
Meiteņu divvietīgo ekipāžu sacensībās uzvara Džesika Dorīna Degenharda/Vanesa Šneidere no Vācijas, kurām 1,266 sekundes zaudēja duets no Kanādas. Tikmēr Ziediņa/Zvilna no uzvarētājām atpalika 1,600 sekundes.
Latvijas jaunās kamaniņu braucējas pēc pirmā brauciena bija piektajā vietā, bet otrajā braucienā uzrādīja trešo labāko rezultātu, uz bronzas pozīciju paceļoties arī summā.
Sacensības Sanktmoricā mūsu kamaniņu braucēji noslēgs pirmdien, sadalot medaļas komandu stafetē.
 
Avots: kamanas.lv
 
 

 


Kaspars Rinks un Ardis Liepiņš - III Pasaules Jaunatnes Olimpisko spēļu sudraba medaļu ieguvēji divvietīgo kamanu konkurencē
 
Datums: 17.01.2020  
  
 
Kaspars Rinks un Ardis Liepiņš - III Pasaules Jaunatnes Olimpisko spēļu sudraba medaļu ieguvēji divvietīgo kamanu konkurencē - APSVEICAM!
 

 


Šveicē, Lozannā no 07. līdz 21. janvārim noris III Pasaules Jaunatnes Olimpiskās spēles
 
Datums: 10.01.2020  

 Foto: olympic.org 

 

Šveicē, Lozannā no 07. līdz 21. janvārim noris III Pasaules Jaunatnes Olimpiskās spēles, kurās piedalās vairāk nekā 1100 jaunieši no 70 pasaules valstīm. Latvijas izlases komandas sastāvā par augstākajām vietām cīnīsies arī 7 Murjāņu sporta ģimnāzijas kamaniņu nodaļas audzēkņi - Viktorija Ziediņa, Selīna Elizabete Zvilna, Gints Bērziņš, Kaspars Rinks, Ardis Liepiņš, Zane Kaluma, Justīne Maskale, komandas treneri Zintis Šaicāns, Pēteris Cīmanis. Kamaniņu sporta delegāciju vada mūsu ģimnāzijas direktore - XII Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvēja Ingrīda Amantova. Novēlam mūsējiem labus rezultātus, jo kamaniņu sportā tiek izcīnīti 5 medaļu komplekti - jaunieši, jaunietes, puišu un meiteņu divnieki, komandu sacensības.
 
Interneta restursi:
- Tiešraidēs no 17.janvāra FIL mājas lapā
- Detalizētāka informācija LOK mājas lapā
 

  


Šā gada 10.janvārī Liepājā notika Sportland kauss vieglatlētikā, kur ar labiem panākumiem startēja vieglatlētikas nodaļas audzēkņi
 
Datums: 10.01.2020  
  
 
Šā gada 10. janvārī Liepājā notika Sportland kauss vieglatlētikā, kur ar labiem panākumiem startēja vieglatlētikas nodaļas audzēkņi:
  • 200m Aleksis Belovs pieaugušo konkurencē izcīnija 8.v ar rez.23,93 PB
  • 600m Madara Kļavniece U-16 grupā 3.vieta 1:43,42 PB
  • 800m vīriešiem Uģim Jocim I vieta 1:52,40 SB,
    Akselam Blankam III vieta ar rezultātu 1:55,46 PB
  • 1500m U-18 grupā Markuss Ozols izcīnīja 5.vietu ar rezultātu 4:27,60 PB
  • A/L U-16 grupā Elīze Lemberga II vieta ar rezultātu 1,68 PB
  • U-18 grupā Matīss Gržibovskis II vieta ar rezultātu 1,86 PB,
    varam piebilst, ka Matīsa pamatdisciplīna ir 400m skrējiens.
  • Lode U-16 grupā I vietu izcīnija Kārlis Piziks ar rezultātu 15,42 PB
  • Pieaugušo un U-20 grupā I vieta Artūram Demidočkinam 16,32 (6kg),
    II vieta Edgaram Berķim 15,91,
    III vieta Dinam Demidočkinam 14,58 PB
 

   


Gaišus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno 2020. gadu!
 
Datums: 18.12.2019  
 
 

  


MSĢ atlēti izcīna medaļas PK 5.posmā
 
Datums: 16.12.2019 
 
 

Aizvadītajā nedēļā Altenbergas trasē (GER) risinājās Pasaules kausa 3. un 4. posms kamaniņu sportā junioriem, kā arī 5. posms Jauniešiem A vecuma grupā.

Junioru ieskaitē no MSĢ atlētiem startēja divvietīgā ekipāža Eduards Ševics-Mikeļševics/ Lūkass Krasts, kuri attiecīgi izcīnīja 5. un 4. vietu, 13 ekipāžu konkurencē un Gints Bērziņš, kurš 4. posmā izcīnīja 4. vietu 20 atlētu konkurencē.

Starp jaunietēm ātrākā no mūsu meitenēm bija Frančeska Bona, kura ierindojās 8.pozīcijā. Zanei Kalumai 10., bet Justīnei Maskalei 13. vieta 33 dalībnieču vidū. Jauniešu ieskaitē šoreiz trasē devās tikai Kaspars Rinks un izcīnīja godpilno 2. vietu, 40 dalībnieku konkurencē.

Divvietīgo ekipāžu ieskaitē Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna 16 ekipāžu konkurencē bija desmitās ātrākās, bet jauniešu ieskaitē Latvijai divas medaļas. Kaspars Rinks/Ardis Liepiņš1.vieta, Krišjānis Brūns/Vitālijs Jegorovs 2. vieta 13 ekipāžu ieskaitē.