Aktualitātes

  ŠONEDĒĻ STARTĒJAM   
  
13.11.2019 Credit24 Meistarlīga
                   ''OC Limbaži/MSĢ'' tiksies ar  ''SELVER Tallin''
14.11.2019 Latvijas čempionāts sievietēm
                           ''Murjāņu sporta ģimnāzija'' tiksies ar ''Gulbene''
 
 
 16.11.2019 SynotTip handbola Virslīga
                    ''MSĢ/LAT2000'' tiksies ar ''Jūrmalas Sports''
 17.11.2019  SynotTip handbola Virslīga
                    ''MSĢ/LAT2000'' tiksies ar ''Vaiņode''
 
  
 

 


 
 
Volejbola nodaļai
spēlēm bagāta nedēļas nogale

Volejbola nodaļas audzēkņi aizvadījuši spēlēm bagātu nedēļas nogali. Latvijas čempionātā ietvaros meitenes – ''Murjāņu sporta ģimnāzija'' tikās ar ''Jelgava'' un ''SK Babīte'' vienībām. Pirmajā mačā ar 1:3 cietām zaudējumu, bet otrajā spēlē ar 3:1 bijām pārākas pār pretiniecēm - ''SK Babīte''.

Nacionālajā līgā vīriešiem, kur startē ''MSĢ/LAT U17'' (sezonas sākumā komanda saucās ''MSĢ/Jaunsardze'') mūsu jaunākie puiši tikās ar ''Daugavpils nov./Daugavpils Tehnikums'' un ''VK Ezerzeme/DU''. Diemžēl šoreiz abās spēlēs nācās atzīt pretinieka pārākumu trīs setu cīņā.

Arī Credit24 Meistarlīgā, kurā startē ''OC Limbaži/MSĢ'' cietām divus - trīs setu zaudējumus. Mūsu pretinieki bija titulētie ''BIGBANK Tartu'' un ''TalTech''

11.11.2019

 

 


 
 
 OC Limbaži/MSĢ
smagā cīņā uzvar VK BIOLARS/Jelgava
 
Divas spēles pagājušajā nedēļā aizvadīja MSĢ volejbola komanda ''OC Limbaži/MSĢ''. Trešdien tikāmies ar ''RTU/Robežsardze'' un cietām zaudējumu 0:3, bet sestdien smagā piecu setu cīņā izcīnījām uzvaru pār ''VK BIOLARS/Jelgava'' vienību.
04.11.2019
 

 


 
 

 ''MSĢ/LAT 2000'' izcīna uzvaru pār  SK ''Latgols'' 

Aizvadītās nedēļas nogalē mūsu handbolisti trijās dienās izspēlēja trīs spēles. Pirmā novembra vakarā tikāmies ar ''ASK/LSPA'' vienību, kur parādījām ne visai labu sniegumu - 21:27.

Dienu vēlāk savās mājās uzņēmām Ludzas ''Latgols''. Pirms šīs spēles mūsu kontā bija viena uzvara astoņās spēlēs un pēdējā vieta turnīra tabulā, bet Ludzas "Latgols" uz spēli ieradās ar trim panākumiem piecos mačos un piekto vietu turnīra tabulā. Jau pašā spēles sākumā demonstrējām ātru uzbrukuma, un Ričarda Juzupa, Ginta Greikša rezultativitāte bija par pamatu, lai spēles pirmo puslaiku noslēgtu ar mazu, bet tomēr handikapu 15:14. Otrā puslaika vidū viesiem izdevās, kaut uz brīdi, iedzīt mūs stūrī 23:17, bet pēc piecu vārtu izrāviena mēs spējām pietuvoties līdz 23:24, tādējādi atgriežot sev cerības uzvarēt. Kā pēc spēles atzina treneris Arnolds Straume - komanda demonstrēja spēcīgu raksturu, kas spēles izskaņā deva – 29:28 par labu ''MSĢ/LAT 2000''.

Trešo spēli aizvadījām pret čempionāta līdervienību ''HK Ogre''. Neraugoties uz to, ka spēles rezultātu atklājām mēs, stabilitāte mums šoreiz nebija un punkti nāca kā pa viļņiem, kas atspoguļojās arī spēles izskaņā 21:38 '' HK Ogre'' labā.

04.11.2019

 

 

 


 

Zanei Kalumai pilns medaļu komplekts

sezonas pirmajās sacensībās

 

Sestdien, 2.novembrī, Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trases starta estakādē risinājās sacensības “Prezidenta kauss 2019” starta rāvienos. Par patīkamu sezonas sākumu parūpējās mūsu Zane Kaluma, kura izcīnīja uzvaru starp jaunietēm ''A'' vecuma grupā, starp juniorēm bija otra spēcīgākā atlēte, bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena stājās kā trešā spēcīgākā sieviešu konkurencē. Viktorijai Ziediņai otrā vieta starp jaunietēm ''A'' un trešā vieta starp juniorēm. Bet Justīne Maskale bija trešā spēcīgākā vecuma grupā jaunietes ''A''.

Eduardam Ševicam-Mikeļševicam uzvara junioru ieskaitē un trešā vieta vīru konkurencē. Latvijas junioru izlases līderis Gints Bērziņš izcīnīja pirmo vietu starp jauniešiem ''A'' un otro vietu junioru ieskaitē. Trešais spēcīgākais juniors bija Lūkass Krasts. Jaunieši “A” konkurencē otrā un trešā vieta attiecīgi Kasparam Rinkam un Valtam Pavlovam.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē junioru puišu un meiteņu grupā startēja pa vienai ekipāžai – Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts un Anda Upīte/Justīne Maskale.

 

Jaunieši “A” divvietīgo ekipāžu konkurencē pārākas divu starta rāvienu summā bija meitenes Viktorija Ziediņa/Selīna Elizabete Zvilna, apsteidzot visas puišu ekipāžas. Otrā vieta Kasparam Rinkam/Ardim Liepiņam, bet trešie Krišjānis Brūns/Vitālijs Jegorovs. Arī starp jaunietēm “A” ātrākās bija Ziediņa/Zvilna, bet otrā vieta Martai Robežniecei/Kitijai Bogdanovai.

04.11.2019

 

 


 
 
Un kāda ir tava ikdiena?
 
Kamēr lielākā daļa jauniešu visā pasaulē svinēja helovīnu, mēs ceturdienas vakarā tikāmies skolas aktu zālē, lai pasākumā "Caur citu acīm" kaut mazliet iejustos sava klases biedra sporta veida ikdienā, pildot kādu no piedāvātajiem uzdevumiem vieglatlētikā, volejbolā, riteņbraukšanā, kamaniņbraukšanā un handbolā. Mēs sadalījāmies komandās ar atraktīviem, jautriem nosaukumiem -  Jaunkrimuldas virzuļi, Begimoti, Palma, KOMATIŅI, Kebabiņi, Ķirbja galvas, Komatiņš, Džimičangdžo, Caur brilli, Gulētāji un centāmies iepazīt, izprast viens otru tuvāk. Tas bija jautrā noskaņā pavadīts helovīna vakars. Paldies komandām, audzinātājām  un arī līdzjutējiem!
 
01.11.2019 
 

 


 
 
Monoizrāde ''Dzejnieks un laiks''

Ieskandinot patriotisma mēnesi, skolā viesojās aktieris Ēriks Vilsons ar monoizrādi ''Dzejnieks un laiks''. Tā bija dalīšanās savās pārdomās par Aleksandra Čaka dzeju un strēlniekiem. Pavisam droši šo izrādi varam dēvēt par patriotiskās audzināšanas stundu - dzejnieka uzruna šodienas cilvēkam. Vēsture, laiks un apstākļi, kas veidoja strēlniekus. Strēlniekus, kuru virzība, nozīmība nav vērtējama viennozīmīgi. Kas bija latviešu strēlnieki? Ko par viņiem zinām šodien? Vai mums pietiktu spīta un mīlestības, lai aizstāvētu savu dzimteni, ziedojot savu dzīvību? Šodien, šajā laikā, šajos apstākļos? Tie bija jautājumi uz kuriem atbildi mēs meklējām katrs pats sevī.

01.11.2019

 

 


 
 

Un cik valodas zini Tu?

Atbildēt uz šo jautājumu mūs aicināja stāstniece no Ventspils Līga Reitere  nodarbībā “Valodas bagātība - izloksnes un apvidvārdi”Tā bija atraktīva nodarbība, kurā skolēni iepazina stāstnieces darbu, klausījās tāmnieku dialekta demonstrējumu. Iepazina izloksnes un apvidvārdus, vērojot uzskates materiālus, lasīja un tulkoja īsus tekstus dialektos, mācījās izprast, kas ir dialekti – valodas paveidi, to izloksnes, gramatikas īpatnības un raksturojošie apvidvārdi. Un kā lekcijas beigās visi kopā noskaidrojām, tad mēs katrs zinām daudz vairāk kā tikai dzimto valodu, valsts valodu un vismaz vienu svešvalodu. Mēs zinām un lietojam arī tādus valodas veidus kā - ķermeņa valoda, simbolu valoda, žestu valoda utt..

Paldies lektorei par jauko tikšanos un gūtajām zināšanām! 

    

28.10.2019

 

 


 
 
MSĢ kamaniņu braucēji
uzsāk jauno sacensību sezonu 

Jauno sacensību sezonu šonedēļ uzsāks MSĢ kamaniņu braucēji. Kā jau ierasts, pirmās sacensības būs ''Prezidenta kauss'' starta rāvienos. Pēc šīm sacensībām MSĢ atlēti - Latvijas junioru izlases dalībnieki, finansiālu apsvēru dēļ izlaižot 1.Pasaules kausa posmu ASV, dosies uz Pasaules kausa 2. un 3.posmu, kuri risināsies Austrijā Insbrukas trasē. Savukārt pārējie atlēti cītīgi trenēsies, lai  šī gada izskaņā spētu cīnīties par godalgotām vietām ''Latvijas kauss 2019'' sacensībās. 

Mēs lepojamies, ka Latvijas junioru izlases līderis ir MSĢ audzēknis Gints Bērziņš''Gribas aizbraukt uz Olimpiskajām spēlēm. Sapnis ir ne tikai aizbraukt, bet arī pacīnīties par labām vietām,'' sarunā ar Latvijas kamaniņu sporta federāciju atzīst pats atlēts, kuram šīs sezonas galvenais starts būs Jaunatnes Ziemas olimpiādē. Pilnu interviju lasiet šeit

28.10.2019 
 

 


 
''OC Limbaži/MSĢ'' savā laukumā
izcīna vienu punktu

18.oktobrī ''OC Limbaži/MSĢ'' aizvadīja pirmo mājas spēli šajā sezonā, kurā tikās ar Credit24Meistarlīgas favorīti ''VK Saarema''. Neraugoties uz to, ka visā spēlē cietām zaudējumu ar 2:3, tajā tika izcīnīts būtiski svarīgs 1 punkts.

Savukārt dienu vēlāk  - 19.oktobrī, Nacionālās Volejbola līgas ietvaros ''MSĢ/Jaunsardze'' trijos setos atzina pašreizējo čempionu ''VK Vecumnieki''pārākumu.

21.10.2019 

 

 


 
 

Nacionālās līgas skolu derbijā
uzvaru izcīna Rīgas Volejbola skola
 
Murjāņu sporta ģimnāzijas komanda ''MSĢ/Jaunsardze'', ''gadsimta derbijā'' starp divām vadošajām volejbola skolām Latvijā, šīs sezonas pirmajā savstarpējā tikšanās reizē, diemžēl cieta zaudējumu ar 1:3 piekāpjoties ''Rīgas Volejbola skola''
18.10.2019.
 

 


 
 
MSĢ riteņbraucēji izcīna godalgotas vietas
 Baldones MTB 2019
 
13.oktobrī Baldonē tika aizvadītas Baldones MTB 2019 sacensības, kurās piedalījās arī vairāki MSĢ riteņbraucēji. Vislabāko sniegumu šoreiz parādīja Gusts Lapiņš, kurš izcīnīja 1.vietu 16 km garajā distancē. Otrs ātrākais no MSĢ pārstāvjiem bija Kārlis Klismets, kurš 32 km garajā distancē, 56 atlētu vidū, izcīnīja augsto 2.vietu. Bet Jānim Priedoliņam 3.vieta 16 km braucienā.
Paldies treneriem Jānim Veidem un Mārtiņam Trautmanim par audzēkņu sagatavošanu startam!
14.10.2019
 

 


 
 
 Zaudējumu Jēkabpilī piedzīvo
abas MSĢ zēnu volejbola komandas

12.oktobrī abas MSĢ zēnu volejbola komandas devās izbraukumā uz Jēkabpili, kur Credit24 Meistarlīgas ietvaros ''OC Limbaži/MSĢ'' tikās ar ''SK Jēkabpils Lūši'', bet ''MSĢ/Jaunsardze'' Nacionālās Volejbola līgas turnīrā spēkiem mērojās ar ''Jēkabpils Juniori/JSS'' vienību. ''OC Limbaži/MSĢ'mājiniekiem ar 1:3 piekāpās sīvā cīņā, bet mazie puiši zaudējumu piedzīvoja trijos setos.
14.10.2019
 

 


 
Latvijas čempionātu sākam
ar diviem zaudējumiem
 
Aizvadītās nedēļas izskaņā ar divām mājas spēlēm Latvijas čempionātu sievietēm uzsāka MSĢ volejbola komanda ''Murjāņu Sporta ģimnāzija''. Savā laukumā tikāmies ar ''SC Mārupe'' un ''RSU/MVS'' vienībām un abās spēlēs piedzīvojām zaudējumu 0:3.
14.10.2019
 

 


 
 

MSĢ handbola laukumā uzvaras izcīna

''Jūrmalas Sports'' un ''Vaiņode''

Divas mājas spēles pagājušās nedēļas nogalē aizvadīja MSĢ handbolisti. Pirmajā spēlē tikāmies ar ''Jūrmalas Sports'' vienību, kura otrajā puslaikā parādīja teicamu sniegumu un lika mums kapitulēt pie rezultāta 25:29. Mūsu komandas rindās ar deviņu vārtu guvumu izcēlās Jurģis Strēlis. Diemžēl šajā spēlē komandai nācās iztikt bez uzbrukuma līdera Endija Kušnera.

Arī otrajā spēlē neguvām uzvaru. Jau spēles sākumā netikām galā ar ''Vaiņodes'' uzbrukumu, kas viesiem ļāva gūt punktu pēc punkta un spēles izskaņā tablo vēstība 29:20 ''Vaiņodes'' labā. Šajā spēlē "MSĢ/LAT 2000" rindās seši vārti Gintam Greikšam.

14.10.2019

 

 


 
Ja mūsu domās ir tumsa, skolotājs ir slēdzis, kas iededz gaismu.
Ja acīs ir migla, tad skolotājs ir tālskatis, kas ļauj saskatīt neredzamo.
Ja vētra būs radījusi šķēršļus mērķiem, tad skolotājs būs tas, kurš teiks:                LEC PĀRI!
 
 
Dienā, kad svinējām Starptautisko skolotāju dienu, ikviens no mums, lai arī nesēžam vairs skolas solā, atkal atcerējās kādu no saviem skolotājiem, jo skolotājs ir galvenais spēks izglītībā. Spēks, kas apvieno pagātni, tagadni un nākotni, jo tieši pedagogiem jābūt ar stipru gribasspēku, pacietību un iejūtību.
 
Paldies skolas direktorei Ingrīdai Amantovai par sirds siltumu, liekas, ka viņas mīļākā nodarbe ir strādāt. Dažreiz direktore pēc smaga darba atpūšas, piemēram, skatoties sporta ziņas!!! Taču, kad viņa brauc pie auto stūres, viņa klausās latviešu mūziku. Tāpēc nosaukt trīs dziesmas, kur tiek pieminēta sirds, viņai neradīja grūtības.
 
Direktores vietnieks sporta jautājumos Sergejs Čevers un direktores vietniece mācību jomā Mārīte Iecelniece ir tie cilvēki, kuros dominē mīlestības un gaismas enerģija, tāpēc atbildi uz atjautības jautājumu  - ko var redzēt ar aizvērtām acīm -  dzirdējām ātri. Sapni! 
     
Paldies mūsu klases audzinātājiem un internāta audzinātājiem par nesavtīgo darbu. Paldies mūsu skolas sportiskākajam kolektīvam, mūsu treneriem, par kuru spēku un izveicību šaubu nav un viņu meistarību ''desu spēlēšanā'' apskaustu pat sengrieķu varoņi. Šoreiz uzvarēja draudzība!
  
Ar ziediem sveicām mūsu mācību priekšmetu skolotājus un vēlreiz pārliecinājāmies, ka viņu zināšanu bagāža ir tik milzīga. Un tagad mēs zinām arī to, ka glāzē var iekāpt tikai modificētie zirņi.  Un spuldzīte, ja prastu runāt, teiktu: ''Man bija tik spīdoša karjera!''
 
   
 
04.10.2019. 
 

 


 
 
  

No skolas sākas ceļš uz nezināmām tālēm 

Un sākas domātājs, kas dzīvi veidos rīt. 

Kaut gan nav pieņemts teikt par mīlestību paldies,

Mēs galvas noliecam un sakām paldies Jums.

 

Skolotāji, sveiciens jums skolotāju dienā

un paldies par dzīves gudrībām, ko sniedzat mums ikdienā!

 

MSĢ audzēkņi

04.10.2019

 

 


   

Inovatīvas idejas sportam un uzņēmējdarbībai

2.oktobrī MSĢ viesojās RTU Rīgas Biznesa skolas pārstāvji ar meistarklasi - Radošums uzņēmējdarbībā. MSĢ vidusskolēni aktīvi darbojās, radot inovatīvas lietas sev tik tuvajam sportam un iemēģinot roku uzņēmējdarbībā.

''Viss ko jūs darat tagad ietekmē jūsu nākotni'', uzsver RTU pārstāve Leila Zabitova. Paldies, par jaunajām zināšanām ko guvām!

03.10.2019

 

 


 
  
 
 Mēs par tīru sportu

MSĢ tika aizvadīta informatīva lekcija par antidopinga jautājumiem. Paldies antidopinga aģentūras pārstāvim Ivanam Šapošņikovam par sniegtajām zināšanām.

  

Lekcijas pilnā versija pieejama šeit

30.09.2019

 

 


 
 
Murjāņu sporta ģimnāzijas Vecāku diena
2019.gada 18.oktobrī
 
  • 8:00 - 11:00 – iespēja apmeklēt mācību stundas;
  • 11:00 - 12:00 – šajā dienā vairāki mācību priekšmetu skolotāji aizņemti pamatdarbā citā mācību iestādē. Tāpēc Jūsu interesējošos jautājumus uzklausīs un uz tiem atbildēs DVIJ M.Iecelniece;
  • iespēja individuāli tikties ar treneriem, klašu audzinātājiem, skolas ārstu, psihologu, vadību;
  • 12:00 -13:00 – klases audzinātāju tikšanās klasēs ar skolēnu vecākiem (12.klases vecākiem informācija par valsts pārbaudes darbiem no DVIJ M.Iecelnieces)13:00 – 14:30 - kopējā tikšanās skolas aktu zālē ar skolas vadību un Antidopinga aģentūras ekspertu
  • 14:30 – skolas direktores tikšanās ar Vecāku padomi

Informāciju sagatavoja DVAJ G.Satovska

30.09.2019

 

 


 
 
Sveicam riteņbraukšanas nodaļas
vecāko treneri Jāni Veidi apaļā jubilejā!
 
Treneris savu artavu ir devis tādu pasaulē zināmu atlētu izaugsmē kā Krists Neilands, Andžs Flaksis, Gatis Smukulis, Arvis Piziks, Juris Silovs, Romāns Vainšteins, Kalvis Eisaks, Emīls Liepiņš, Kaspars Ozers un skolā strādā jau kopš 1982.gada.
 
26.09.2019.