Vieglatlētu sasniegtie rezultāti

 2021.gada sezonā

 

Analizējot šīs sezonas rezultātus vieglatlētikā, zem Covid-19 zīmes, varam teikt, ka tā bija grūtākā un smagākā sezona Murjāņu pastāvēšanas laikā. Galvenokārt jau psiholoģiskā ziņā. Neziņa par sacensību kalendāru, treniņu darba plānošanu, motivācijas uzturēšanu, ziemas sacensību sezonas izlaišanu, veidotiem ‘’burbuļiem’’, karantīnas prasību ievērošanu, attālināto mācību procesu un visbeidzot saspietais vasaras sacensību kalendārs. Tas viss nebija viegli ne audzēkņiem, ne treneriem, bet mēs ar to tikām galā.

Izvērtējot sasniegtos rezultātus Latvijas un Baltijas čempionātos, varam būt vairāk nekā apmierināti. LR čempionātos (pieaugušajiem, junioriem, U-18, U-16 grupas) esam izcīnījuši 30 medaļas. Skatoties pa vecuma grupām, vislabāk ir veicies junioru un U-16 vecuma grupās. Baltijas komandu čempionātā ieguvām 14 medaļas, no tām sešas zelta medaļas.

Īpaši gribas uzteikt juniorus – Patrīciju Ozoliņu, Saniju Ozoliņu, Matīsu Gržibovski, Raivo Liniņu, U-18 grupā – Kitiju Zaulu, Dāvi Stepanovu un U-16 grupā – Evelīnu Lazdiņu, Raitu Markusu, Jāni Stūriti.

Protams, gribas pateikt lielu paldies par paveikto darbu visiem vieglatlētikas nodaļas treneriem un visiem, kas mums palīdzēja! 

        MSĢ vieglatlētikas nodaļas vecākais treneris Guntars Gailītis

 

 

Vieglatlētu sasniegtie rezultāti 2021.gada sezonā.

1. – 6.vieta