Andžeja Grauda mūzikas skolas vieslekcija

Ziemassvētku gaidīšanas laikā uz iedvesmojošu sarunu Latvijas Skolas somas ietvaros par un ap bungām bijām aicinājuši Bungu skolas dibinātāju, īpašnieku un izcilu bundzinieku Andžeju Graudu. Viesojoties skolā, Andžejs stāstīja par savu karjeras gājumu, kā bijis gan airēšanas sportā vairākus gadus, gan boksā, gan bungu spēlē, bet viennozīmīgi palicis pie savas sirdslietas - bungu spēles. Andžejs bungas sācis spēlēt jau 12-13 gadu vecumā. Mācoties gan no Latvijas pedagogiem, gan dažādu ārvalstu speciālistiem, Andžejs ir sasniedzis ļoti atpazīstamus rezultātus, ir spēlējis dažādās latviešu grupās, ir nodibinājis savu bungu skolu un ir izveidojis bundzinieku samitu. Andžejs Grauds ir iedvesmojoša personībā, kas mūsu jauniešiem lika aizdomāties kā tiekties uz saviem mērķiem.

"Neviens nav vainīgs, ja tev kaut kas neizdodas, kā vienīgi tu pats. Sekojiet savai sirdij, saviem sapņiem un trenējieties un pārstāviet sevi, savu dzimtu, savu valsti un esat lepni par to, ko esat sasnieguši."