Aktualitātes

  ŠONEDĒĻ STARTĒJAM 
 
 
   Credis 24 meistarlīga
                                                    
                                                     12.12.2018. OC Limbaži/MSĢ tiekas ar VK Saaremaa
 
 
                          
            SynotTip Virslīga 
 
                                                   13.12.2018.  MSĢ/LAT-Hertz tiekas ar Celtnieks Rīga
 
  
                     Pasaules Kauss junioriem                    
                                                     
 
                                                     14. - 15.12.2018. Junioru pasaules kauss 3.posms (Kalgari, Kanāda)
                                                   
 
 

 


 
 
                                               foto: kamanas.lv
Gits Bērziņš arī otrajā PK posmā
izcīna 2.vietu 

8. un 9. decembrī Pārksitijā tika aizvadīts PK 2. posms kamaniņu sportā junioriem. Arī šajā posmā labākais no latviešiem bija MSĢ audzēknis Gints Bērziņš, kurš atkārtoti izcīnīja 2.vietu.

Divvietīgā ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme PK 2.posmā izcīnīja 7.vietu.

Starp juniorēm, līdzīgi kā pirmajā posmā, labāko rezultātu starp latvietēm uzrādīja Elīna Ieva Vītola - 13.vieta. Sigitai Bērziņai 14.vieta, bet Andai Upītei 20. pozīcija.

Komandu stafetē, kurā startēja Elīna Ieva Vītola, Gints Bērziņš un Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, līdzīgi kā pirmajā posmā, arī šoreiz izcīnīja 4.vietu.

Paldies Andai Upītei par foto materiālu!

 
 
   
 
10.12.2018.
 

 


 

  

Volejbola laukumā uzvarām bagāta nedēļas nogale

Aizvadītās nedēļas nogalē Latvijas regulārā čempionāta spēles aizvadījusi kā MSĢ/Zeltaleja, tā arī MSĢ/Jaunsardze komandas.

Meitenes izbraukumā aizvadīja divas spēles un abās guva uzvaru. Pirmajā mačā tikāmies ar SC Mārupe spēlētājām, bet otrajā spēkiem mērojāmies ar RSU/MVS vienību. Abos mačos rezultāts vienāds - 3:1 MSĢ/Zeltaleja labā. Rezultatīvākā spēlētāja šoreiz bija Annija Jurdža, kura abās spēlēs kopā guva 46 punktus. Apsveicam!

Savukārt MSĢ/Jaunsardze savā laukumā tikās ar Kuldīgas NSS vienību un uzvarēja 3:0. Treneris Lauris Iecelnieks spēli komentē īsi:'' Man kā trenerim, šī bija pirmā mājas spēle, kuru aizvadīju MSĢ leģendārajā volejbola zālē, tāpēc prieks par uzvaru ir divtik liels.'' 

10.12.2018.

 

 


 
 
                                                                                                                        foto: www.kamanas.lv
Kamaniņu braucējs Gints Bērziņš izcīna 2.vietu
Pasaules kausa pirmajā posmā
 

Divdesmit divu konkurentu vidū, MSĢ audzēknis Gints Bērziņš izcīnījis augsto 2.vietu PK 1.posmā jaunieši ''A'' vecuma grupā. Savukārt divvietīgā ekipāža Mārtiņš Bots/Roberts Plūme izcīnīja 8.vietu junioru ieskaitē. Šodien uz starta līnijas stāsies juniores - Anda Upīte, Sigita Bērziņa un Elīna Ieva Vītola. 

06.12.2108. 

 

 


 
 
Latvijas Radio spēlē „Faktu mednieki”
uzvaru svin Vidzemes jaunieši starp kuriem ir arī MSĢ audzēkņi

 

''Latvijas Radio laikā no 2017.gada janvāra līdz 2018.gada novembrim risinājās Latvijas simtgades spēle „Faktu mednieki”. Dienā, kad svinam Latvijas simtgadi, ir noskaidrots, ka Vidzemes novada jaunieši plūkuši laurus un godājami par labākajiem Faktu medniekiem Latvijā. Tomēr ieguvēji ir visi, tāpēc arī kurzemniekiem, zemgaliešiem un latgaliešiem ir pamats lepoties ar savām komandām,'' saka radiospēles idejas autore un vadītāja Diāna Bērza.

Spēles mērķis bija, tuvojoties Latvijas simtgadei, noskaidrot, kurā Latvijas novadā ir zinošākie jaunieši vidusskolas vecuma grupā. Spēlē bija ietverti jautājumi par Latvijas vēsturi, kultūru, dabu, zinātni, ģeogrāfiju un sportu. Katru svētdienu novadu pārstāvji tikās Latvijas Radio, lai ar savām zināšanām vairotu sava novada punktu skaitu.

Vidzemi spēlē pārstāvēja un uzvarai pretī veda murjānietis Dairis Mežvinskis no Madonas: ''Erudīcijas spēlei ''Faktu mednieki'' pieteicos skolotāju pamudināts. Tiesa, no sākuma neticēju, ka mani izvēlēsies spēles dalībai, taču tas notika, un spēlē, kas norisinājās 2017.gada sākumā, es uzvarēju. Kā pirmais uzvarētājs no Vidzemes novada, tiku uzaicināts uz noslēguma spēli jau 2018.gada oktobrī, kurā, pateicoties veiksmei, arī uzvarēju. Faktu mednieki man deva jaunus draugus un neierastu pieredzi, jo, piemēram, iepazinu, kā notiek radio ierakstu veidošana un kā strādā radio ļaudis. Paldies par to Latvijas Radio un Murjāņu sporta ģimnāzijai!'' un septiņcīņniece Liega Krasovska no Skrīveriem:'' ''Faktu mednieki'' man bija interesanta pieredze - redzēt gan radio raidījumu veidošanu, gan arī bija jauki iepazīt citus cilvēkus, spēlēt spēli. Es esmu ļoti priecīga, ka es šajā spēlē uzvarēju gan individuāli, gan ar savu - Vidzemes - novadu 1.sezonā un visā raidījumā kopā. Domāju, ka šis raidījums bija lieliska iespēja, kā pierādīt, cik lieli Latvijas patrioti esam un reizēm kļūt pārsteigtiem par dažādiem faktiem par Latviju.''

Savukārt MSĢ absolventi Samanta Homiča un Kristers Ozols spēlē pārstāvēja Zemgales novadu. '' Dalība faktu medniekos bija ļoti interesanta pieredze, sākumā neliels solīts ārpus komforta zonas, taču galu galā kārtīgs solis uz priekšu savai izaugsmei. Spēles laikā sapratu, cik daudz patiesībā nezinu, taču tas ir normāli, visu zināt nav iespējams un pat nav vērts to mēģināt. Pārliecinājos, ka sports ir bijusi un ir mana prioritāte,'' atklāj Kristers.


Paldies skolotājiem, treneriem par sapratni un atbalstu!

04.12.2018.

 

 


 
 
 
 

Murjāņu sporta ģimnāzija 2018./19.m.g. aicina darbā skolotājus

 

Priekšmets

Klase

Stundu skaits nedēļā

Angļu valoda

9.kl.

6 kontaktstundas


Pieteikšanās līdz 31. decembrim pie direktores vietnieces mācību jomā Marijas Iecelnieces, zvanot pa telefonu 20381838. 

03.12.2018

 
 

 


 
     
MSĢ/Jaunsardze izcīna uzvaru Nacionālajā Līgā
 
Spraigas cīņas pagājušās nedēļas nogalē tika aizvadītas volejbola laukumos.
OC Limbaži/MSĢ devās divu dienu izbraukumā uz Igauniju, kur Credit 24 Līgā cieta divus zaudējumus, bet ''mazie puiši'' - MSĢ/Jaunsardze, tepat Rīgā, trīs setu cīņā pieveica RVS audzēkņus. Savukārt mūsu dāmas - MSĢ/Zeltaleja tikai spēles galotnēs atzina LLU un RSU/MVS pārrākumus.
27.11.2018.
 

  
 
MSĢ kamaniņu braucēji startēs ASV un Kanādā
notiekošajos PK posmos junioriem

MSĢ atlēti, Latvijas nacionālās junioru izlases dalībnieki, Anda Upīte, Sigita Bērziņa, Elīna Ieva Vītola, Roberts Plūme, Gints Bērziņš kopā ar izlases treneriem Zinti Šaicānu un Pēteri Cīmani, jau rīt  - 27.novembrī, dosies uz ASV - Parksitiju, kur aizvadīs divus PK posmus, bet pēc tam dosies uz Kanādu - Kalgari, lai startētu PK 3.posmā.
Finansiāli atlētu dalību PK posmos nodrošina LKSF, kā arī pašvaldību atbalsts.
26.11.2018.
 

 


 
 
MSĢ kamaniņu braucējiem godalgotas vietas 
''Latvijas Kauss 2018''
 
 

17. novembrī, pirms svēktu noskaņā, Siguldas Bobsleja un kamaniņu sporta trasē risinājās  sacensības ''Latvijas Kauss 2018'' kamaniņu sportā.

Starp juniorēm ātrākā braucēja bija Elīna Ieva Vītola. Sudraba godalgu izcīnīja Anda Upīte, bet bronzu Sigita Bērziņa.

Jaunieši A grupā ātrākais braucējs divu braucienu summā bija Gints Bērziņš, aiz sevis atstājot komandas biedrus Lūkasu Krastu un Eduardu Ševicu-Mikeļševicu.

Starp jaunietēm šajā pašā vecuma grupā ātrākā izrādījās Marta Zukule. Sudrabs Zanei Kalumai, bet bronza Justīnei Maskalei.

Divvietīgo ekipāžu ieskaitē, jaunieši A grupā, ātrākie bija Kaspars Rinks/Andris Ardis Liepiņš, bet otra MSĢ ekipāža Valts Pavlovs/Oskars Bondarenko izcīnīja trešo vietu. Meiteņu ieskaitē uzvara Viktorijai Ziediņai/Selīnai Elizabetei Zvilnai.

20.11.2018.

 

 


  
 

 


 
 
Handbola laukumā uzvara, 
volejbola laukumā kārtīga mācību stunda
 
Vakar - 14.novembrī, MSĢ sporta spēļu komandas aizvadīja divas spēles.
MSĢ/LAT-Hertz tiekoties ar ASK/LSPA vienību turpināja kāpienu uz augšu turnīra tabulā. A.Straumes un I.Lāča vadītā komanda izcīnīja piekto uzvaru deviņās spēlēs  (34:25). Savukārt OC Limbaži/MSĢ tikās ar vienu no līgas spēcīgākajām komandām - SELVER Tallinn, kuras priekšā, diemžēl, ar 0:3 kapitulējām. 
Nakamās spēles mūsu komandās jau pēc svētku nedēļā, kad laukumā dosies kā puiši, tā arī meitenes.
15.11.2018.
 

 


 
 
MSĢ kamaniņu braucējiem teicams starts
sezonas pirmajās sacensībās
 
Aizvadītās nedēļas nogalē risinājās šīs sezonas pirmās sacensības kamaniņu sportā. Kā allaž - sezona iesākās ar ''Prezidenta kauss'' starta rāvienos. Sekmīgi un daudzsološi šīs sacensības aizvadīja vairāki MSĢ - Latvijas junioru izlases atlēti. 
Sieviešu konkurencē un arī starp juniorēm nepārspēta palika Sigita Bērziņa. Aiz sevis atstājot komandas biedreni Elīnu Ievu Vītolu un Andu Upīti.
Jaunietēm A vecuma grupā uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena stājās divas atlētes - Viktorija Ziediņa un Zane Kaluma. Bet Justīne Maskale izcīnīja trešo vietu.
Junioru konkurencē ātrākais starta rāvienos bija Eduards Ševics-Mikeļševics, kurš nepārspēts palika arī jaunieši A vecuma grupā. Otro vietu junioru ieskaitē izcīnīja Roberts Plūme, bet trešais ātrākais bija Artūrs Gruzdulis-Borovojs, kurš otrs ātrākais starta rāvējs bija jaunieši A vecuma grupā. Trešo vietu jaunieši A vecuma grupā izcīnīja Gints Bērziņš.
Divvietīgo ekipāžu konkurencē junioru ieskaitā pirmo vietu izcīnīja Mārtiņš Bots/Roberts Plūme. Otra ātrākā ekipāža bija Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, kuri nepārspēti palika jaunieši A vecuma grupā. Trešā ātrākā ekipāža junioru ieskaitē bija Artūrs Gruzdulis-Borovojs/Viktors Nahodkins, kuri jaunieši A vecuma grupā izcīnīja 2.vietu. Trešā ātrākā ekipāža jaunieši A vecuma grupā bija Kaspars Rinks/Andris Ardis Liepiņš.
 
 
12.11.2018.
 

 


 
MSĢ/Jaunsardze
NL 2 turnīra tabulā pakāpjas uz trešo vietu
 
 
Pēc izbraukumā aizvadītās spēles, kurā ar 1:3, savā laukumā, likām kapitulēt Daugavpils vienībai, MSĢ/Jaunsardze turnīra tabulā pakāpjas par vienu vietu uz augšu un ir trešā spēcīgākā komanda.
Nākamā spēle mūsu puišiem paredzēta 25.novembrī, kad tiksimies ar Rīgas volejbola skolas audzēkņiem.
 
09.11.2018.
 

 


 
Volejbolistiem
spēlēm bagāta nedēļas nogale

Aizvadītajās brīvdienās MSĢ volejbolisti piedalījās divos turnīros. Credit 24 Meistarlīgā, Limbaži/MSĢ aizvadīja divas spēles, kurās guva vienu uzvaru un vienu zaudējumu. Sestdien, mūsu puiši ar 3:0 lika piekāpties VK Biolars/Jelgava vienībai, bet svētdien ar šādu pašu rezultātu piekāpās RTU/Robežsardze. Nacionālajā līgā 2, MSĢ/Jaunsardze 1:3 piekāpās Jelgava NSC komandai. Šī turnīra kopvērtējuma tabulā ar trīs punktiem atrodamies 4.pozīcijā.

05.11.2018.

 

 


 
MSĢ/LAT - HERTZ otro apli uzsāk
nostiprinoties ceturtajā pozīcijā

Pagājušās nedēļas nogalē mūsu handbolisti, tiekoties otrajā savstartpējā spēlē ar SK Vaiņode, izcīnīja ceturto uzvaru SynotTip handbola Virslīgas pamatturnīrā, tādejādi, uzsākot regulārā čempionāta 2.apli, turnīra tabulā nostiprinoties ceturtajā pozīcijā. Rezultatīvākais no spēlētājiem šoreiz bija Antons Šuleika – 6.punkti. Pa pieciem punktiem A.Domanskim, N.Pančenko un V.Fadejevam. 

05.11.2018.