Aktualitātes

  ŠONEDĒĻ STARTĒJAM   
 
     
17.10.2019
Nacionālā Volejbola Līga - MSĢ/Jaunsardze tiksies ar Rīgas Volejbola skola
 
18.10.2019
Credit24 Meistarlīga -  OCLIMBAŽI/MSĢ tiksies ar SAAREMAA VK
 
19.10.2019
Nacionālā Volejbola Līga - MSĢ/Jaunsardze tiksies ar Vecumnieki
 
 
     
19.10.2019
Synot Tip Virslīga - MSĢ/LAT2000 tiksies ar HK Ogre
20.10.2019.
Synot Tip Virslīga - MSĢ/LAT2000 tiksies ar SK Latgols
 
 
                                                 
              
 
 
 
 

 
 
 
Nacionālās līgas skolu derbijā
uzvaru izcīna Rīgas Volejbola skola
 
Murjāņu sporta ģimnāzijas komanda ''MSĢ/Jaunsardze'', ''gadsimta derbijā'' starp divām vadošajām volejbola skolām Latvijā, šīs sezonas pirmajā savstarpējā tikšanās reizē, diemžēl cieta zaudējumu ar 1:3 piekāpjoties ''Rīgas Volejbola skola''
18.10.2019.
 

 


 
 
MSĢ riteņbraucēji izcīna godalgotas vietas
 Baldones MTB 2019
 
13.oktobrī Baldonē tika aizvadītas Baldones MTB 2019 sacensības, kurās piedalījās arī vairāki MSĢ riteņbraucēji. Vislabāko sniegumu šoreiz parādīja Gusts Lapiņš, kurš izcīnīja 1.vietu 16 km garajā distancē. Otrs ātrākais no MSĢ pārstāvjiem bija Kārlis Klismets, kurš 32 km garajā distancē, 56 atlētu vidū, izcīnīja augsto 2.vietu. Bet Jānim Priedoliņam 3.vieta 16 km braucienā.
Paldies treneriem Jānim Veidem un Mārtiņam Trautmanim par audzēkņu sagatavošanu startam!
14.10.2019
 

 


 
 
 
Zaudējumu Jēkabpilī piedzīvo
abas MSĢ zēnu volejbola komandas

12.oktobrī abas MSĢ zēnu volejbola komandas devās izbraukumā uz Jēkabpili, kur Credit24 Meistarlīgas ietvaros ''OC Limbaži/MSĢ'' tikās ar ''SK Jēkabpils Lūši'', bet ''MSĢ/Jaunsardze'' Nacionālās Volejbola līgas turnīrā spēkiem mērojās ar ''Jēkabpils Juniori/JSS'' vienību. ''OC Limbaži/MSĢ'mājiniekiem ar 1:3 piekāpās sīvā cīņā, bet mazie puiši zaudējumu piedzīvoja trijos setos.
14.10.2019
 

 


 
Latvijas čempionātu sākam
ar diviem zaudējumiem
 
Aizvadītās nedēļas izskaņā ar divām mājas spēlēm Latvijas čempionātu sievietēm uzsāka MSĢ volejbola komanda ''Murjāņu Sporta ģimnāzija''. Savā laukumā tikāmies ar ''SC Mārupe'' un ''RSU/MVS'' vienībām un abās spēlēs piedzīvojām zaudējumu 0:3.
14.10.2019
 

 


 
 

MSĢ handbola laukumā uzvaras izcīna

''Jūrmalas Sports'' un ''Vaiņode''

Divas mājas spēles pagājušās nedēļas nogalē aizvadīja MSĢ handbolisti. Pirmajā spēlē tikāmies ar ''Jūrmalas Sports'' vienību, kura otrajā puslaikā parādīja teicamu sniegumu un lika mums kapitulēt pie rezultāta 25:29. Mūsu komandas rindās ar deviņu vārtu guvumu izcēlās Jurģis Strēlis. Diemžēl šajā spēlē komandai nācās iztikt bez uzbrukuma līdera Endija Kušnera.

Arī otrajā spēlē neguvām uzvaru. Jau spēles sākumā netikām galā ar ''Vaiņodes'' uzbrukumu, kas viesiem ļāva gūt punktu pēc punkta un spēles izskaņā tablo vēstība 29:20 ''Vaiņodes'' labā. Šajā spēlē "MSĢ/LAT 2000" rindās seši vārti Gintam Greikšam.

14.10.2019

 

 


 
Ja mūsu domās ir tumsa, skolotājs ir slēdzis, kas iededz gaismu.
Ja acīs ir migla, tad skolotājs ir tālskatis, kas ļauj saskatīt neredzamo.
Ja vētra būs radījusi šķēršļus mērķiem, tad skolotājs būs tas, kurš teiks:                LEC PĀRI!
 
 
Dienā, kad svinējām Starptautisko skolotāju dienu, ikviens no mums, lai arī nesēžam vairs skolas solā, atkal atcerējās kādu no saviem skolotājiem, jo skolotājs ir galvenais spēks izglītībā. Spēks, kas apvieno pagātni, tagadni un nākotni, jo tieši pedagogiem jābūt ar stipru gribasspēku, pacietību un iejūtību.
 
Paldies skolas direktorei Ingrīdai Amantovai par sirds siltumu, liekas, ka viņas mīļākā nodarbe ir strādāt. Dažreiz direktore pēc smaga darba atpūšas, piemēram, skatoties sporta ziņas!!! Taču, kad viņa brauc pie auto stūres, viņa klausās latviešu mūziku. Tāpēc nosaukt trīs dziesmas, kur tiek pieminēta sirds, viņai neradīja grūtības.
 
Direktores vietnieks sporta jautājumos Sergejs Čevers un direktores vietniece mācību jomā Mārīte Iecelniece ir tie cilvēki, kuros dominē mīlestības un gaismas enerģija, tāpēc atbildi uz atjautības jautājumu  - ko var redzēt ar aizvērtām acīm -  dzirdējām ātri. Sapni! 
     
Paldies mūsu klases audzinātājiem un internāta audzinātājiem par nesavtīgo darbu. Paldies mūsu skolas sportiskākajam kolektīvam, mūsu treneriem, par kuru spēku un izveicību šaubu nav un viņu meistarību ''desu spēlēšanā'' apskaustu pat sengrieķu varoņi. Šoreiz uzvarēja draudzība!
  
Ar ziediem sveicām mūsu mācību priekšmetu skolotājus un vēlreiz pārliecinājāmies, ka viņu zināšanu bagāža ir tik milzīga. Un tagad mēs zinām arī to, ka glāzē var iekāpt tikai modificētie zirņi.  Un spuldzīte, ja prastu runāt, teiktu: ''Man bija tik spīdoša karjera!''
 
   
 
04.10.2019. 
 

 


 
 
  

No skolas sākas ceļš uz nezināmām tālēm 

Un sākas domātājs, kas dzīvi veidos rīt. 

Kaut gan nav pieņemts teikt par mīlestību paldies,

Mēs galvas noliecam un sakām paldies Jums.

 

Skolotāji, sveiciens jums skolotāju dienā

un paldies par dzīves gudrībām, ko sniedzat mums ikdienā!

 

MSĢ audzēkņi

04.10.2019

 

 


   

Inovatīvas idejas sportam un uzņēmējdarbībai

2.oktobrī MSĢ viesojās RTU Rīgas Biznesa skolas pārstāvji ar meistarklasi - Radošums uzņēmējdarbībā. MSĢ vidusskolēni aktīvi darbojās, radot inovatīvas lietas sev tik tuvajam sportam un iemēģinot roku uzņēmējdarbībā.

''Viss ko jūs darat tagad ietekmē jūsu nākotni'', uzsver RTU pārstāve Leila Zabitova. Paldies, par jaunajām zināšanām ko guvām!

03.10.2019

 

 


 
  
 
 Mēs par tīru sportu

MSĢ tika aizvadīta informatīva lekcija par antidopinga jautājumiem. Paldies antidopinga aģentūras pārstāvim Ivanam Šapošņikovam par sniegtajām zināšanām.

  

Lekcijas pilnā versija pieejama šeit

30.09.2019

 

 


 
 
Murjāņu sporta ģimnāzijas Vecāku diena
2019.gada 18.oktobrī
 
  • 8:00 - 11:00 – iespēja apmeklēt mācību stundas;
  • 11:00 - 12:00 – šajā dienā vairāki mācību priekšmetu skolotāji aizņemti pamatdarbā citā mācību iestādē. Tāpēc Jūsu interesējošos jautājumus uzklausīs un uz tiem atbildēs DVIJ M.Iecelniece;
  • iespēja individuāli tikties ar treneriem, klašu audzinātājiem, skolas ārstu, psihologu, vadību;
  • 12:00 -13:00 – klases audzinātāju tikšanās klasēs ar skolēnu vecākiem (12.klases vecākiem informācija par valsts pārbaudes darbiem no DVIJ M.Iecelnieces)13:00 – 14:30 - kopējā tikšanās skolas aktu zālē ar skolas vadību un Antidopinga aģentūras ekspertu
  • 14:30 – skolas direktores tikšanās ar Vecāku padomi

Informāciju sagatavoja DVAJ G.Satovska

30.09.2019

 

 


 
 
Sveicam riteņbraukšanas nodaļas
vecāko treneri Jāni Veidi apaļā jubilejā!
 
Treneris savu artavu ir devis tādu pasaulē zināmu atlētu izaugsmē kā Krists Neilands, Andžs Flaksis, Gatis Smukulis, Arvis Piziks, Juris Silovs, Romāns Vainšteins, Kalvis Eisaks, Emīls Liepiņš, Kaspars Ozers un skolā strādā jau kopš 1982.gada.
 
26.09.2019.
 

 


 
 
LRAA atbalsta MSĢ riteņbraukšanas nodaļu
un līdzfinansē jaudas mērītājus

MSĢ ir patiesi gandarīta, ka pateicoties sadarbībai ar LRAA jau šajā mācību gadā riteņbraukšanas nodaļas audzēkņi varēs izmantot gan jaudas mērītājus, gan Wahoo velotrenažierus, par ko liels paldies jāsaka LRAA sadarbības partneriem Feel Free komandai un Andrejam Uzulēnam. ''Mums ir patiess prieks, ka arī mūsu atlētiem būs iespēja trenēties pēc jaunākajām treniņu metodēm un izmantot jaunākās tehnoloģijas,'' atklāj Mārtiņš Trautmanis.

 

24.09.2019. 

 

 


 
 
Artis Čakšs uzvar Valgā,
Lauris Lūsis Koknesē

Igaunijas pilsētā Valga aizvadīts tradicionālais šķēpmetēju kauss ''Javelin Cup 2019'', kurā uzvaru U18 grupā izcīnīja Artis Čakšs – 60.20m. Daudzcīņieki Rojs Suveizda bija septītais spēcīgākais atlēts – 35.74m šajā ieskaitē, bet Jānis Šķēle pieaugušo klasē izcīnīja 8.vietu - 43.23m. Daudzcīņniece Elīza Lemberga U16 grupā, bija piektā spēcīgāka atlēte - 31.35m, bet Katrīna Skrodele izcīnīja astoto vietu - 18.36m. U18 grupā trešo vietu izcīnīja Ieva Annija Stepiņa - 44.01m. Sanija Ozoliņa ar 43.32m tālu raidījumu izcīnīja 4.vietu, bet Katrīna Nikola Jukšinska ierindojās 6.vietā – 34.58m.

Savukārt tepat Latvijā, Koknesē spēkiem mērojās lodes grūdēji un diska metēji. U18 grupā Lauris Lūsis bija labākais atlēts diska mešanā, bet Jēkabs Tomsons, kurš bija spēcīgākais lodes grūšanā U18 grupā, diska mešanā kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.U16 vecuma grupā Dāvis Stepanovs bija spēcīgākais lodes grūdējs, aiz sevis atstāja komandas biedru Kārli Piziku

   

24.09.2019.

 

 


 
 

Endijs Kušners 

rezultatīvākais spēlētājs ''MSĢ/LAT 200'' 

uzsākot jauno sezonu

Ar mainīgām sekmēm jauno sezonu uzsākuši mūsu – "MSĢ/LAT 2000"handbolisti. Aizvadītajā nedēļā, trijās dienās, izspēlētas trīs spēles. Pirmajā -tiekoties ar titulēto ''Celtnieks Rīga'' vienību, piedzīvots zaudējums 41:27. (Endija Kušnera kontā 5, Linarda Usāna 4, Rancāna 3, Edija Kušnera 3, Greneņņikova 3, Juzupa 3, Grava 2, Putniņa 1, Šuleiko 1 punkts.) Arī otrā spēle nedeva gandarījuma sajūtu."Tenax Dobele"savā laukumā rādīja lielisku spēli un lika mums kapitulēt pie rezultāta 38:20. (Endijs Kušners 6, Grava 4, Strēlis 3, Edijs Kušners 2, Vidovskins 2, Grebeņņikovs 1, Šuleiko 1, Rancāns 1 punkts). Trešajā spēlē tikāmies ar ''ASK/LSPA'' vienību un ''noķērām'' gandarījuma sajūtu, jo ar 33:27 izcīnījām uzvaru. (Endijs Kušners 12, Edijs Kušners 7, Šuleiko 4, Grebeņņikovs 2, Rancāns 2, Grava 2, Jurševskis 1, Juzups 1, Strēlis 1, Serafimovičs 1 punkti.) Kā atzīst komandas galvenais treneris Arnolds Straume, tad "Šī bija galvenā spēle šajā nedēļas nogalē. Pret "Celtnieku" un "Tenax" meklējām risinājumus uzbrukumā un mēģinājām saspēlēties, jo nebijām visi kopā trenējušies. Šodien ļoti labi nostrādāja ātrā pāreja uzbrukumā, uz ko arī tika likts akcents, jo pozicionālā spēlē mums pagaidām vēl ir grūti spēlēt pret vīriešu komandām. Protams, jāturpina strādāt pie visiem elementiem, izņemot cīņassparu, jo puiši šajās spēlēs parādīja, ka grib spēlēt handbolu un ir gatavi cīnīties katrā epizodē. Tas man kā trenerim ir ļoti svarīgs faktors. Pēc šim trim spēlēm trīs dienas puiši ir ļoti noguruši. Ir arī savainojumi. Ārstēsimies un gatavosimies nākamajām spēlēm. Šīs trīs spēles man sniedza gandarījumu par jauno puišu sniegumu. Esmu pateicīgs visiem".

Nākamā spēle mūs puišiem 11.oktobrī, kad savā laukumā tiksimies ar ''Jūrmalas Sports'' vienību.

Materiāls tapis sadarbībā ar Latvijas handbola federāciju.

23.09.2019.
 

 


 
   
Soļotājs Raivo Liniņš
turpina labot personīgo rezultātu un izcīna 1.vietu
5 km soļojumā
 
Lietuvas pilsētā Lazdijai 21.septembrī risinājās starptautiskās sacensībās 5km soļojumā, kur Raivo Liniņš ne tikai izcīnīja uzvaru, bet arī uzlaboja savu personīgo rezultātu 23:02sek. 
 
 
23.09.2019.
 

 


 
  
Gata Smukuļa meistarklase
riteņbraukšanā
 
Olimpiskās dienas ietvaros Olimpisko spēļu dalībnieks Gatis Smukulis sniedza meistarklasi MSĢ riteņbraukšanas nodaļā, kopā ar jaunajiem atlētiem veicot treniņu tuvākajā apkaimē. Paldies, Gati, par sniegtajām zināšanām!
20.09.2019.
 

 


 
  
Tu vari, ja tu dari
 
Par šo vārdu patiesumu šodien pārliecinājās ikviens Murjāņu sporta Ģimnāzijas audzēknis, kurš piedalījās Olimpiskajā dienā, kurā sportojām kopā ar skolas absolventu, Olimpisko spēļu dalībnieku riteņbraucēju Gati SmukuliPaldies volejbola nodaļas karsējmeitenēm un handbola nodaļas zēniem par stafešu organizēšanu ar handbola elementiem! 
 
20.09.2019. 
 

 


 
 
Handbolisti uzsāk jauno sezonu
 

Ar spēli pret titulēto ''Celtnieks Rīga'' vienību, šodien jauno sacensību sezonu uzsāk MSĢ handbola komanda ''MSĢ/LAT2000''. Par jaunās sezonas uzdevumiem un plāniem, komandas galvenais treneris Arnolds Straume runā intervijā ar Latvijas hanbola federāciju. Piedāvājam jums iepazīties ar Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandas galvenā trenera skatījumu uz jauno sezonu. 

- Kāds bija sagatavošanās process? Kad sākāt, kāds bija grafiks un ko esat paspējuši paveikt?

- Gatavošanos sezonai sākām tikai 2. septembrī ar skolas sākumu, jo augusta mēnesī Murjāņu Sporta ģimnāzija ir slēgta un nometni taisīt ārpus Murjāņiem 26 audzēkņiem ir ļoti dārgs pasākums, pie tam vēl daudzi audzēkņi trenējās savos mājas klubos.

- Kādas ir izmaiņas sastāvā?

- Izmaiņas sastāvā ir ļoti būtiskas, jo pagājušajā gadā MSĢ absolvēja astoņi audzēkņi, bet šogad astotajā klase tika uzņemti astoņi jauni sportisti, devītajā klasē - trīs, savukārt desmitajā klasē - vēl divi. Tādējādi kopumā 13 sportisti. Uz doto brīdi MSĢ handbola nodaļā mācās 26 audzēkņi. Komandas satāvs ir ļoti jauns, jo 12.klasē mācās tikai divi audzēķņi, no kuriem vienam ir tikko veikta krustenisko saišu operācija, un Latvijas čempionatā viņš mums šogad nevarēs palīdzēt.

- Ko sagaidāt no jaunās sezonas un kādi ir komandas mērķi?

- Šogad Virslīgā startējam ar LAT-2000 un jaunākiem spēlētājiem, jo galvenais uzdevums ir sagatavoties EČ-B divīzijas čempionātam, kas jūlija sākumā norisināsies Latvijā. Liels izaicinājums Latvijas čempionātam ir mēģināt savākt visus spēlētājus uz spēlēm, jo liela daļa no viņiem trenējas, mācās ārpus MSĢ. Mums tā būs neierasta prakse, jo parasti pirms tam lielākā daļa bija MSĢ skolēni, līdz ar to vieglāk bija kontrolēt treniņprocesu, tikšanu uz spēlēm un visas pārējās lietas. Ļoti ceru uz puišu klubu atbalstu šajā sakarā, cerams mēs spēsim sakārtot visus jautājumus un varēsim aizvadīt pilnvērtīgu sezonu. Komandā būs ļoti daudz spēlētāji, kas dzimuši 2002.gadā un jaunāki, mēķis ir stimulēt viņu attīstību caur treniņiem, spelēm, jo pieļauju, ka viņu loma, un spēles laiks komandā būs ļoti liels. Kaut arī sastāvs mums būs jauns, cīnīsimies katrā spēlē par uzvaru un nevienam tāpat neko nedāvināsim!

 

 

MSĢ/LAT 2000 sastāvs
Vārtsargi: Mārtiņš Ozoliņš, Andis Silnieks, Ritvars Putra
Kreisā mala: Ingus Kristiāns Jonuška, Renārs Grebeņņikovs, Edijs Putniņš
Kreisais ārējais: Edijs Kušners, Roberts Rancāns
Saspēles vadītājs: Jurģis Strēlis, Endijs Kušners
Labais ārējais: Gints Greikšs, Ernests Grava
Labā mala: Kristers Plūme, Linards Usāns, Markuss Jurševskis
Līnijas spēlētājs: Antons Šuleiko, Andris Vidovskis

 

Materiāls tapis sadarbībā ar Latvijas handbola federāciju.

20.09.2019.

 

 


 
 
 
 
 
 

 


 
   
                                   Foto: F64/www.delfi.lv
 

Kopā ar augstas klases dejotājām – pavingrosim!

Klašu komandas sagaida interesantu stafešu trases!

Katrai klasei – noslēgumā - saldā pārsteiguma balva!

 

 

Kopā ar mums Olimpiskajā dienā piedalīsies

MSĢ absolvents, Pekinas OS dalībnieks, riteņbraucējs –  GATIS SMUKULIS 

riteņbraukšanas nodaļai – speciāli - Gata Smukuļa - MEISTARKLASE

 

 
TIEKAMIES - PIEKTDIEN,
 
20.septembrī plkst. 09:55 MANĒŽĀ!
 
 
 

 


 
  
            foto: Agnis Melderis
Kārlis Klismets
izcīna uzvaru ''Cerību kauss'' 6.posmā
 
Aizvadītajā svētdienā  Smiltenē risinājās veloseriāla ''Cerību kauss'' 6.posms. 38,4 km garajā distancē, 40 dalībnieku konkurencē, pirmais finiša līniju šķērsoja MSĢ riteņbraucējs Kārlis Klismets. Trešais ātrākais braucējs bija MSĢ atlēts Rauls Gūtmanis. Vietu pirmajā desmitniekā izcīnīja arī mūsu Roberts Čukurs - 7.v.  un Ritvars Šalme - 10.v.  Apsveicam puišus par izturību startējot ekstremālos laika apstākļos un paldies treneriem Jānim Veidem, Mārtiņam Trautmanim par audzēkņu sagatavošanu startam!
 
17.09.2019.
 

 


 
 
Soļotājs Raivo Liniņš
sasniedz jaunu personīgo rekordu 5 km distancē 
 
Starptautiskajā Lietuvas soļošanas festivālā MSĢ jaunais atlēts Raivo Liniņš, uzrādot jaunu personīgo rekordu