Aktualitātes

      

Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2022./2023. mācību gadā
  
Datums: 18.01.2022
 
 

 


PRESES RELĪZE

18.01.2022.
Aicinām pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2022./2023. mācību gadā

“Ceļš uz izglītību jāpieveic katram pašam, bet tas nenozīmē doties pretī mērķiem vienatnē. Pateicoties stipendijai, esmu varējis atvieglot ceļa somas un atbrīvoties no liekām nastām, koncentrējoties uz šobrīd svarīgāko – savu nākotni. Zinu: rītdiena ir manās rokās, bet šodien uzticos tiem, kas dalījušies savā mīlestībā, lai palīdzēt citiem, jo reizēm, lai nokļūtu augšup, vajag kādu, kas palīdz pacelties no zemes, ” ar sekojošiem stipendiāta ceļa vārdiem aicinām vidusskolu, ģimnāziju 12. klašu skolēnus un vidējo profesionālo izglītības iestāžu absolventus no 1. februāra līdz 1. martam pieteikties Vītolu fonda administrētajām stipendijām 2022./2023. mācību gadam, kas paredzētas Latvijas augstskolās studējošiem jauniešiem.

Pirms pieteikšanās iesakām izvērtēt nepieciešamību pēc stipendijas, kā arī atbilstību stipendiju konkursa kritērijiem. Lai pretendētu uz kādu no stipendijām, kandidāta vidējai atzīmei jābūt 7,5 balles un augstākai, kā arī jāatbilst vismaz vienam no kritērijiem: bārenis, audzina viens no vecākiem, apgrūtināti materiālie un sociālie apstākļi, sasniegumi mācību olimpiādēs, ir no daudzbērnu ģimenes.

Lai pieteiktos stipendijai, kandidātam jāsagatavo nepieciešami dokumenti un motivācijas vēstule, kas jāpievieno, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu Vītolu fonda mājaslapā www.vitolufonds.lv. Fonda ziedotāji nosaka, kurai nozarei stipendiju piešķirt un cik liela summa stipendijā tiks izmaksāta.

Elektroniskās anketas aizpildīšanas termiņš: 01.02.2022.–01.03.2022. Ja ir radušies papildus jautājumi, kandidāti aicināti sazināties ar Vītolu fondu, rakstot uz e-pastu info@vitolufonds.lv.

Plašāka informācija par stipendiju: https://www.vitolufonds.lv/pieteiksanas-stipendijai 

Elektroniskā anketa skatāma šeit: https://anketa.vitolufonds.lv/anketa.php

Vītolu fonds ir nevalstiska organizācija, kas jau 20 gadu garumā piepilda mērķi stipendiju veidā palīdzēt talantīgiem un spējīgiem jauniešiem. Vītolu fonds administrē vairāk nekā 200 Latvijas uzņēmumu, organizāciju, fondu, privātpersonu ziedojumus no Latvijas, Amerikas Savienotajām Valstīm, Lielbritānijas, Kanādas, Austrālijas, Venecuēlas, Horvātijas, Vācijas un Zviedrijas. Šajā mācību gadā ar stipendiju atbalstu studē 830 jaunieši, stipendijās izmaksājot vairāk nekā 1,5 milj. eiro. Kopš 2002. gada stipendiju ir saņēmuši vairāk nekā 4000 jauniešu.

Vītolu fonds

www.vitolufonds.lv

  


     

PRIECĪGUS ZIEMASSVĒTKUS UN LAIMĪGU JAUNO 2022.GADU!
 
Datums: 18.12.2021  
 

 


 

 
MSĢ RITEŅBRAUCĒJIEM AUGSTVĒRTĪGS TRENIŅŠ PAŅEVEŽAS VELOTREKĀ LIETUVĀ
  
Datums: 11.12.2021
 
  
10. un 11. decembrī MSĢ riteņbraucējiem augstvērtīgs treniņš Paņevežas velotrekā Lietuvā. Vairākumam jauno audzēkņu (8. un 9.kl.) tā bija pirmā pieredze velotrekā un izaicinājums, tikmēr, juniori jau atsvaidzināja iepriekš apgūto un aizvadīja intensīvus treniņus. Otrajā treniņu dienā veica sarežģītākus uzdevumus ar sacensību elementiem, kas procesu padarīja dinamisku un aizraujošu. Adrenalīna deva seņemta - turpinām darbu uz augstiem sasniegumiem!
 
 

  


     

LATVIJAS JUNIORU UN JAUNIEŠU IZLASE IZCĪNA TRĪS ZELTA GODALGAS
  
Datums: 02.12.2021
 
Foto: kamanas.lv 
  
Trešdien, 2. decembrī pēc izlaistas 2020./21. gada sezonas Covid-19 pandēmijas dēļ Latvijas Junioru un jauniešu kamaniņu sporta izlase sacensību sezonu iesāka ar pirmo pasaules kausa posmu Laplaņā, Francijā.

“Jauniešu A” meiteņu konkurencē uzvaru izcīna Selīna Zvilna, kura divu braucienu summā par 0.023 sekundēm apsteidza austrieti Terēzu Kirčmairi (Teresa Kirchmair). Trešajā vietā – austriete Dorotija Švartsa (Dorothea Schwarz) [+0.226].

Savukārt septītajā vietā otra Latvijas jauniete – Agnija Bogdanova, kura otrajā braucienā uzrādīja ātrāko starta laiku, bet divu braucienu summās tautietei piekāpās par 1.172 sekundēm.

“Jauniešu A” zēnu konkurencē starp 24 dalībniekiem Aleksim Siņiļņikovam ar rezultātu 1:33.81 minūte izcīnīta 12. vieta. Tūlīt aiz komandas biedra, 13. pozīcijā Raimonds Baltgalvis.

Juniors Kaspars Rinks pirmajā braucienā uzrādīja trešo ātrāko starta laiku un finišēja sestajā pozīcijā. Savukārt otrajā braucienā Rinkam astotais labākais finiša laiks, kas divu braucienu summā garantēja septīto vietu.

Junioru ekipāža Eduards Ševics - Mikeļševics/Lūkass Krasts izcīna zelta godalgu.
Savukārt otra Latvijas junioru ekipāža – Kaspars Rinks/Vitālijs Jegorovs ierindojās sestajā vietā, tautiešiem piekāpjoties par 2.994 sekundēm.

Tāpat arī “Jaunietes A” divvietīgā ekipāža Marta Robežniece/Kitija Bogdanova pirmajā Pasaules kausa posmā divu braucienu summā uzrāda labāko rezultātu un kāpj uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.

Juniores Viktorija Ziediņa/Selīna Zvilna pirmajā braucienā uzrādīja trešo labāko rezultātu, bet otrajā braucienā piedzīvoja smagu kritienu un finiša līniju nesasniedza. Savukārt Anda Upīte/Sanija Ozoliņa divu braucienu summā ierindojās piektajā pozīcijā.

Liels nopelns un pateicība par augstvērtīgiem rezultātiem un izcīnītajām godalgām jāvelta Murjāņu Sporta ģimnāzijai, tās treneriem un, protams, sportistu vecākiem, kuri, neskatoties uz to, ka pagājušā sezona junioriem un jauniešiem aizgāja secen, spēja pielāgoties situācijai un maksimāli atbalstīt jaunos atlētus treniņu procesā, kā rezultējies izcilos panākumos.

  


     

GAIŠU, SVĒTĪGU UN MIERPILNU ADVENTES LAIKU!
 
Datums: 28.11.2021  
 

 


 

SYNOTTIP HANDBOLA VIRSLĪGA: "MSĢ" PĀRSPĒJ "JŪRMALAS SPORTS" KOMANDU AR REZULTĀTU 43:25 (18:9)
  
Datums: 17.10.2021
 
MSĢ handbolists Ralfs Brīvulis izdarot metienu. Foto: handball.lv 
  
17.oktobra vakarā Kauguros MSĢ handbola komanda tikās ar Jūrmalas Sports. Jau pirmajā puslaikā MSĢ handbolista panāca ievērojamu pārvaru – 18:9. Otrajā puslaikā spēle turpināja būt rezultatīva ne tikai MSĢ, bet arī jūrmalnieku izpildījumā. Pēc spēlētām 60 minūtēm – 43:25. Jūrmalas Sports komandā rezultatīvākais spēlētājs ar septiņiem gūtajiem vārtiem – Alberts Gulbis. MSĢ komandā Rauls Serafimovičs guva 13 vārtus, bet Andris Vidovskis un Ralfs Brīvulis – katrs astoņus vārtus.
 
Arnolds Straume, MSĢ komandas galvenais treneris: “Šodien negaidīti pārliecinoši uzvara, mēs bijām gatavojušies smagai spēlei. Puiši bija labi noskaņojušies, vēlos izcelt vidu komandu, katru, kurš spēlēja, patiess prieks par spēli, par motivāciju. Man šodien kā trenerim ir ļoti liels prieks."
 
Dāvids Pauls, MSĢ komandas spēlētājs: “Spēle bija ļoti emocionāla, man kā vārtsargam un arī visai komandai kopā. Mēs ļoti labi nospēlējām aizsardzībā un arī uzbrukumā. Man prieks, ka komanda ļoti labi komunicēja aizsardzībā, tas man atviegloja spēli.”
 
MSĢ - Jūrmalas Sports  43:25 (18:9)
 
MSĢ: Serafimovičs 13, Vidovskkis 8, Brīvulis 8, Kazlovskis 4, Šnespts 3, Bors 2, Plaunovs 2, Vilsons 1, Gūtmanis 1, Pauls 1.
Jūrmalas Sports: Gulbis 7, Grīnbergs 6, Jablonskis 5, Zariņš 3, Pusbarnieks 1, Korzāns 1, Ferbars 1, Štālmanis 1.

  


     

MSĢ MEITEŅU VOLEJBOLA KOMANDA OPTIBET LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ SIEVIETĒM 21/22 SVINĒJA DIVAS UZVARAS
 
Datums: 17.10.2021
 
 
17.oktobrī MSĢ meiteņu volejbola komanda Optibet Latvijas Čempionātā sievietēm 21/22 svinēja divas uzvaras:

3:1 MSĢ - VK Gulbene
3:1 MSĢ - SC Mārupe

 OC LIMBAŽI/MSĢ 2021/22.GADA OPTIBET LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ
  
Datums: 16.10.2021
 
 
Šā gada 13.oktobrī OC Limbaži/MSĢ komanda Optibet Latvijas čempionātā aizvadīja pirmo spēli Rīgā ar Rīgas volejbola skolas komandu. OC Limbaži/MSĢ komanda izcīnīja panākumu trīs setos 25:22; 25:21; 25:16. Rezultatīvākais mūsu komandā bija Dāvis Storķis, kurš izcēlās ar 21 punktu, no kuriem piecas bija netveramas serves. Desmit punktus pievienoja Eduards Stieģelis.
 
Jau 16.oktobrī Limbažos aizvadījām savu pirmo mājas spēli ar spēcīgo komandu no Ventspils. Arī šajā spēlē tika gūts panākums, tikai šoreiz ļoti sīvā cīņā ar rezultātu 3:2 (19:25; 25:23; 17:25; 25:17; 15:10). Rezultatīvākais OC Limbaži/MSĢ komandā šoreiz Eduards Stieģelis ar 22 punktiem un augstu uzbrukuma precizitāti 56%. Dāvis Storķis pievienoja 20 punktus, no kuriem trīs - netveramas serves. Leo Catlakšs palīdzēja ar 18 punktiem, kur 5.punkti gūti ar bloku. 

  


          

SYNOTTIP HANDBOLA VIRSLĪGA: "MSĢ" PIEVEIC "SALASPILS SS" KOMANDU AR REZULTĀTU 28:16 (12:6)
 
Datums: 13.10.2021
 
MSĢ handbolists Ralfs Brīvulis izdarot metienu. Foto: handball.lv 
 
Pēc nelielas pauzes vakar atsākās SynotTip handbola virslīgas spēles. Spēli Murjāņos aizvadīja MSĢ un Salaspils SS komanda. Jau pirmajā puslaikā Murjāņu komanda spēja gūt divas reizes vairāk vārtu kā pretinieki, atpūtā dodoties ar rezultātu – 12:6. MSĢ sastāvā vismaz divus vārtus guva Rauls Serafimovičs, Andris Vidovskis, Valdis Kalniņš un Leno Daniels Kazlovskis, sekmējot savas komandas pārsvara nostiprināšanu. Arī otrajā puslaikā šis četrinieks turpināja būt rezultatīvi, kaldinot komandas otro uzvaru šajā sezonā, ar rezultātu – 28:16.

 


     

 
LATVIJAS SKOLU KROSA ČEMPIONĀTS 2021
 
Datums: 12.10.2021
 
 
12.oktobrī vējainos laika apstākļos Cēsu novada Āraišos tika aizvadīts Latvijas skolu čempionāts vieglatlētikas krosā. Tajā veiksmīgi startēja murjānieši. Junioru konkurencē soļošanas speciālists Raivo Liniņš pārsteidza skrējējus un izcīnīja augsto otro vietu 6km distancē. Jauniešu U-18 vecuma grupā 4km distancē Nikita Bondarevs ilgu laiku atradās otrajā līdz ceturtajā pozīcijā, bet kalnā pirms finiša kāpināja tempu un pārliecinoši ieguva sudraba medaļu. 2km skrējienā U-16 vecuma grupā Jānis Stūrītis izcīnīja 5.vietu. Krosa distance bija ļoti kalnaina. Mūsu skrējējiem, kas parasti sacenšas stadionā, tas bija liels pārbaudījums. Paldies puišiem par cīņassparu! Novēlam veiksmīgus startus Raivo un Nikitam Baltijas čempionātā krosā Lietuvas pilsētā Palangā 30.oktobrī.
 
Sīkāka informācija: https://www.citytrail.lv/skolukross/

 


     

 
APSVEICAM MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJAS TERITORIĀLĀS STRUKTŪRVIENĪBAS “JŪRMALA” 12.KLASES AUDZĒKNI LAINI RUMPI AR EIROPAS JUNIORU ČEMPIONĀTĀ (VĀCIJĀ, MINHENĒ) AIRĒŠANĀ IZCĪNĪTO 3.VIETU! PALDIES LAINES RUMPES TRENEREI ILZEI KRŪZEI!
 
Datums: 11.10.2021
 

 


  

SVEICAM ZINĪBU DIENĀ! NOVĒLAM VEIKSMĪGU UN ZINĀŠANĀM PIEPILDĪTU JAUNO MĀCĪBU GADU!
 
Datums: 01.09.2021  
 
 

 


 

 
VIEGLATLĒTU SASNIEGTIE REZULTĀTI 2021.GADA SEZONĀ
 
Datums: 27.08.2021
  

 

 

 

Analizējot šīs sezonas rezultātus vieglatlētikā, zem Covid-19 zīmes, varam teikt, ka tā bija grūtākā un smagākā sezona Murjāņu pastāvēšanas laikā. Galvenokārt jau psiholoģiskā ziņā. Neziņa par sacensību kalendāru, treniņu darba plānošanu, motivācijas uzturēšanu, ziemas sacensību sezonas izlaišanu, veidotiem ‘’burbuļiem’’, karantīnas prasību ievērošanu, attālināto mācību procesu un visbeidzot saspietais vasaras sacensību kalendārs. Tas viss nebija viegli ne audzēkņiem, ne treneriem, bet mēs ar to tikām galā.

Izvērtējot sasniegtos rezultātus Latvijas un Baltijas čempionātos, varam būt vairāk nekā apmierināti. LR čempionātos (pieaugušajiem, junioriem, U-18, U-16 grupas) esam izcīnījuši 30 medaļas. Skatoties pa vecuma grupām, vislabāk ir veicies junioru un U-16 vecuma grupās. Baltijas komandu čempionātā ieguvām 14 medaļas, no tām sešas zelta medaļas.

Īpaši gribas uzteikt juniorus – Patrīciju Ozoliņu, Saniju Ozoliņu, Matīsu Gržibovski, Raivo Liniņu, U-18 grupā – Kitiju Zaulu, Dāvi Stepanovu un U-16 grupā – Evelīnu Lazdiņu, Raitu Markusu, Jāni Stūriti.

Protams, gribas pateikt lielu paldies par paveikto darbu visiem vieglatlētikas nodaļas treneriem un visiem, kas mums palīdzēja! 

        MSĢ vieglatlētikas nodaļas vecākais treneris Guntars Gailītis

 

 

Vieglatlētu sasniegtie rezultāti 2021.gada sezonā.

1. – 6.vieta


 


  

 
APSVEICAM MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJAS TERITORIĀLĀS STRUKTŪRVIENĪBAS “JŪRMALA” 11.KLASES AUDZĒKNI LAINI RUMPI AR PASAULES JUNIORU ČEMPIONĀTĀ (BULGĀRIJĀ, PLOVDIVĀ) AIRĒŠANĀ IZCĪNĪTO 4.VIETU! PALDIES LAINES RUMPES TRENEREI ILZEI KRŪZEI!
 
Datums: 17.08.2021
 

 


  

MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJA UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS!
 
Datums: 10.05.2021
 
 
 
20.jūnijā un 17.jūlijā Murjāņu sporta ģimnāzija izsludina jauno atlētu atlasi (8.-10.klasēs) šādos sporta veidos: riteņbraukšana, vieglatlētika, rokasbumba, kamaniņu sports, zēnu un meiteņu volejbols (Murjāņi, Klintslejas 4). Atlases laikā tiks veikts: pamatzināšanu kompleksais pārbaudes tests  par iepriekšējā  klasē apgūto mācību priekšmetu programmu saturu  Matemātikā, Latviešu valodā, Angļu valodā  un  Psiholoģiskais tests. Jauno atlētu atlases konkursa sākums plkst. 9.00.
 
 
 
 Pirms dalības atlases konkursā jaunajiem atlētiem nepieciešams:

 

1) veikt COVID-19 testu (72st. negatīvs testa rezultāts), vai ārsta izdots dokuments, kur ir apliecināts, ka atlēts ir COVID-19 izslimojis;

2) sporta tērps un apavi (kontrolnormatīvu izpildei);

3) liecība vai apliecība par pamatizglītības iegūšanu;

4) medicīnas dokumenti:

   - 027/u forma no ģimenes ārsta;

   - 63 forma vai potēšanas pase;

   - 26u forma (no skolas);

   - asins analīze;

   - urīna analīze; 

   - zobārsta izziņa par salabotiem zobiem;

   - EHO kardiogrāfija (vai zināms pieraksts uz to);

5) dzimšanas apliecība vai pase (kopijas). 

Jautājumu gadījumā rakstiet msg@msg.edu.lv vai zvaniet mob. 29330201.
 
 
Uz tikšanos Murjāņu sporta ģimnāzijā! 

  


 

 
MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJA UZŅEM JAUNUS AUDZĒKŅUS!
 
Datums: 10.05.2021
 
 
 
Murjāņu Sporta ģimnāzijas teritoriālās struktūrvienības  “Jūrmala”
 
AIRĒŠANAS  nodaļa Jūrmalā, Jaunā ielā 66.
 
 
Šajā skolā uzņem skolēnus 9. vai 10.klasē, kuri mācās  pamatskolas un pilnu vidusskolas kursu ar tālākām iespējām turpināt mācības jebkurā valsts augstākajā mācību iestādē.
 
 
Paralēli mācībām notiek treniņi airēšanā. Skolas audzēkņi un absolventi Latvijas izlases sastāvos ar panākumiem piedalījušies Pasaules, Eiropas čempionātos, starptautiskās regatēs. 2011.gadā mūsu skolas absolventi Lauris ŠĪRE un Dairis ADAMAITIS kļuva par divkārtējiem Pasaules čempioniem U-23 grupā, skolas audzēkne Elza GULBE  izcīnīja Eiropas junioru čempiones titulu, 3.vietu Pasaules junioru čempionātā. 2012.gadā mūsu skolas audzēkņi  Gints ZUNDE un Krišs KALNIŅŠ Pasaules junioru čempionātā izcīnīja sudraba medaļas, bet Eiropas junioru čempionātā – bronzas medaļas.  2013.gadā Elza GULBE izcīnīja bronzas medaļas Pasaules U-23 čempionātā un Universiādē, bet 2016.gadā izcīnīja Eiropas vicečempiones titulu.  2019.gadā skolas audzēkņi Reinis JURKA, Otto FEDUKOVIČS, Staņislavs KOREŠKOVS un Toms VEĻIČKO lielā starptautiskā regatē “Baltic Cup” izcīnīja sudraba medaļas, 2020.gadā skolas audzēknes Ance VEĻIČKO un Laine RUMPE Eiropas Junioru čempionātā izcīnīja 7.vietu. Katru gadu skolas audzēkņi izcīna Latvijas čempionu titulus un medaļas citās starptautiskās sacensībās.
 
 
Skolas audzēkņi dzīvo skolas dienesta viesnīcā, mācību gada laikā ir nodrošināti ar bezmaksas ēdināšanu un atrodas daļējā valsts apgādībā.
 
 
 
UZŅEMŠANAS  konkurss, ievērojot tajā brīdī esošās epidemioloģiskās drošības prasības, 2021.gadā notiks  laikā no 15.jūnija līdz 22.jūnijam 
 
 (1 dienu)  Jūrmalā, Jaunā ielā 66.
 
Uzņemšanas konkurss (9., 10.klasē) Murjāņu Sporta ģimnāzijas teritoriālās struktūrvienības “Jūrmala” (Jaunā iela 66, Jūrmala) airēšanas nodaļā, kā arī smaiļošanas un kanoe nodaļā notiks š.g. 20.jūnijā. Dokumentu iesniegšana un medicīniskā apskate no plkst. 10.00 līdz 11.00. Fiziskie testi tiem, kas stājas airēšanas nodaļā, no plkst. 11.15. Mācību tests tiem, kas stājas 10.klasē, no plkst. 12.30. Jautājumu gadījumā rakstiet uz e-pasta adresi msgjf@msg.edu.lv vai zvaniet 29461790.

 
Uzņemšanā  notiks:
 
  1) liecību vai apliecību vērtēšana;
 
  2) mācību tests tiem, kuri stājas uz 10.klasi;
 
  3) medicīniskā apskate;
 
  4) fizisko normatīvu testi  (60 m skrējiens, 1600 m skrējiens, tāllēkšana no vietas, pievilkšanās (zēniem), vēderprese (meitenēm), lokanības pārbaude).
 
 
Līdzi jāņem sporta tērps, pildspalva, sejas maska un šādi dokumenti:
 
  1) 8.klases liecība vai 9.klases apliecība;
 
  2) dzimšanas apliecība, pase (kopijas);
 
  3) medicīniskā izziņa (86.forma vai tai pielīdzināma), EKG un vēlama EHO kardiogramma (vai pieraksts uz to);
 
  4) vecāku iesniegums (aizpildāms uz vietas).
 
 
Sīkāka informācija msg.edu.lvrowing.lv vai zvanot mob. 29461790.
 
 
Uz tikšanos Murjāņu sporta ģimnāzijā! 

 


 

 
NO 1. LĪDZ 4. JŪLIJAM MSĢ RITEŅBRAUCĒJI AIZVADĪJA ''RAMŪNO NAVARDAUSKO TAURĖ 2021'' DAUDZDIENU SACENSĪBAS LIETUVAS PILSĒTAS ŠILALE APKAIMĒ
 
Datums: 05.07.2021
 
 
Augstāko vietu no murjāniešiem individuālajā kopvērtējumā izcīnija Kārlis Klismets (5.vieta) piekāpjoties četriem igauņu braucējiem. Komandu vērtējumā izcīnīta trešā vieta. Apsveicam! 

 


  

 
12.KLASES IZLAIDUMS 
 
Datums:
 18.06.2021
 

   


 

 
FOTO ORIENTĒŠANĀS APVIDŪ, OBJEKTOS UN ZINĀŠANĀS 
 
Datums:
 10.05.2021
 

 


  

 
MURJĀŅU "BURBULIS" LATVIJAS REPUBLIKAS NEATKARĪBAS ATJAUNOŠANAS SVĒTKU LAIKĀ
 
Datums: 08.05.2021
 
 
Murjāņu sporta ģimnāzijā Valsts svētku laikā, ievērojot pandēmijas ierobežojumus, noritēja dažas lokālās aktivitātes. 1.maijā bija vieglatlētu kontroltreniņš un riteņbraucēju kontroles testi, savukārt, 4. maijā organizējām "Baltos galdus" un paši taisījām brokastis. Liels paldies kontroltreniņa balvu atbalstītājiem - "JS Meistardarbs", Jānim Saukam un viņa lieliskajai komandai! 

  


 

 
8. – 12. KLAŠU IZGLĪTOJAMIE, AICINĀM AKTĪVI PIEDALĪTIES STARPPRIEKŠMETU  PROJEKTĀ “MĀKSLA SPORTA DINAMIKĀ”
 
Datums: 07.04.2021
 
 
 
 
Projekta īstenošanas laiks un vieta: 
 
07.04.2021.- 31.05.2021. “Mājturība un tehnoloģijas”, “Vizuālās māksla”, “Kultūras pamati” mācību stundu laikā - attālināti, āra  nodarbībās, rotācijas kārtībā klātienē un individuālajās konsultācijās.